Tó-Party Futás Levelek

Fantasztikus hangulatban és nagy érdeklődéssel került megrendezésre az első terepfutás 2023. július 1-én a leveleki strandon és a tó körül.

A  szép napsütéses, de meleg és párás időben összesen 255 versenyző teljesítette az 1 km-s, a 6 km-s és a 11 km-s távok közül azt, amelyikre nevezett A nehéz időjárási körülmények ellenére a 6 és a 11 km-s táv élmezőnye igen kiemelkedő eredménnyel ért célba. A 6 km-s táv győztese 00:22:36-os, a 11 km-s táv győztese pedig 00:39:06-os időeredménnyel futott be. Miután minden résztvevő a szerencsés célba érése után átvette az egyedi befutóérmet és az ajándékcsomagot következett a díjkiosztó, amelyen az első három helyezett futó, nemenként mindkét távon jutalomban részesült, majd  a nevezők között értékes nyeremények kerültek kisorsolásra. A Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola tanulói is teljesítették a manó távon az előre meghatározott minimum 45,55 km-t, és ennek köszönhetően elnyerték azt a 300.000 forintos támogatást, melyet Levelek Nagyközség Önkormányzata ajánlott fel a „Fuss az iskoládért” felhívás alkalmával. Gratulálunk a futóknak és köszönjük, hogy eljöttek hozzánk a Leveleki-tó csodálatos környezetében első alkalommal megrendezett sportversenyünkre! Köszönet a remek ötletért, a nagyszerű csapatmunkáért, a támogatók felajánlásaiért és a jó hangulatú, kihívásokkal teli és élményekben bővelkedő napért! Reméljük egy év múlva újra találkozhatunk Leveleken, a Tó-Party Futáson! /Szervezők-Levelek Nagyközség Önkormányzata/

Tó-Party Futás fotók-célfotók /Fotók: Sipeki Péter/

Tó-Party Futás fotók-panorámafotók /Fotók: Simon Papp Eliza/